Stránka 33

Re: častá modrá smrt (BSOD)

Odeslal: 25 Pro 2012 22:51
od Rudy
Tak přeinstalujte DX11 a dál to nebudeme řešit.

Re: častá modrá smrt (BSOD)

Odeslal: 26 Pro 2012 00:31
od jakubjoe
Tak sem ten program zkusil a akorát mi to smazalo pár registrů nějaký dx soubory a znefunkčnilo mi to hry ostatní soubory dx 9.10. a 11 zůstali nedotčený tak sem to vrátil do původního stavu.
Díky za pomoc.

Re: častá modrá smrt (BSOD)

Odeslal: 26 Pro 2012 11:41
od Rudy
Nemáte zač!