Stránka 33

Re: Prosím o POMOC ! :(

Odeslal: 08 Říj 2012 17:59
od Pavuk29
RomanF napsal:Ano to je jasné, ale to jsem chtěl slyšet, takže mohu jen přes ventilátor ? A nestane se nic tomu větráku ? :-) A jinak mockrát děkuju za vše ! Hrozně mi to pomohlo :-)
Nestane, hlavne to rob pri vypnutom pocitaci.

Re: Prosím o POMOC ! :(

Odeslal: 08 Říj 2012 19:37
od RomanF
Tak to je snad logické :-), ale třeba jsem vůbec nevěděl, že se prodává stlačený vzduch :-). Nevíte jestli se to dá koupit v nomrálním elektru ? :-)

Re: Prosím o POMOC ! :(

Odeslal: 09 Říj 2012 09:47
od Pavuk29
Tak to ja netusim, ja som spoza hranic :)