Stránka 36

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 09:55
od Rudy
Nemáte zač!

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 09:58
od blackpav
opět se mi stává že nepravidelně zamrzne celej PC někdy to funguje x hodin bez záseku a z toho třeba 3x za hodinu může mi někdo poradit co s tím a nechci rady typu kup si novej počítač . Děkuji :)

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 10:16
od JaRon
blackpav napsal:a nechci rady typu kup si novej počítač . Děkuji :)
a uz Ti niekedy niekto na tomto fore takto radil :???: :!:
- over teploty v PC
- otestuj disk s chkdsk

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 10:46
od blackpav
tady zrovna ne ale už jsem takový rady slyšel jak mám otestovat harddisk ? teploty PC v rozmezí 32-cca 38 stupnů

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 10:52
od JaRon
s prikazoveho riadku spust chkdsk/f/r
potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 10:57
od blackpav
JaRon napsal:s prikazoveho riadku spust chkdsk/f/r
potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
jako start a spustit potřebuji to polopatisticky

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 11:02
od JaRon
start-spustit-cmd<enter>
a tam je prikazovy riadok

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 11:15
od blackpav
JaRon napsal:start-spustit-cmd<enter>
a tam je prikazovy riadok
při postupu jak si napsal se mi objeví tato tabulka

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 11:27
od JaRon
a do tej ciernej tabulky napises chkdsk <enter>

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 11:35
od blackpav
JaRon napsal:a do tej ciernej tabulky napises chkdsk <enter>
tak toto je dokončená tabulka co ted prosím

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 11:50
od JaRon
preventivne spust chkdsk /f

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 12:02
od blackpav
JaRon napsal:preventivne spust chkdsk /f
chkds/f * enter

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 12:15
od JaRon
JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
skus byt trochu samostatny ,,,

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 12:22
od blackpav
JaRon napsal:
JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
skus byt trochu samostatny ,,,
blíží se mi 50 tka :D mladej jinoch akorát že PC je pro mě španělská vesnice

Re: zamrznutí myši

Odeslal: 28 Led 2013 12:32
od blackpav
blackpav napsal:
JaRon napsal:
JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
skus byt trochu samostatny ,,,
blíží se mi 50 tka :D mladej jinoch akorát že PC je pro mě španělská vesnice
restart proběhl a ted mám znovu spustit tu kontrolu Harddisku ?