Stránka 33

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 09 Kvě 2012 09:13
od Pavuk29
Mozno to tu niekto cita, a ked videli, ze tu vypisujem a som naserkany, tak to tam rychle doplnili a vymenili instalacku na svojom webe, a hraju mrtveho chrobaka. :D

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 09 Kvě 2012 11:48
od dodopa
Pavuk29 napsal:Mozno to tu niekto cita, a ked videli, ze tu vypisujem a som naserkany, tak to tam rychle doplnili a vymenili instalacku na svojom webe, a hraju mrtveho chrobaka. :D
:D presne :D ale kto by mohol byť ten špeh? :D

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 02 Srp 2012 10:15
od Pavuk29
verzia 5.9.0.123. Ma vypnute aktualizacie. Hadajte, co urobila ako prve, ked som ju teraz nastartoval? :frusty: :surprised:

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 02 Srp 2012 21:35
od motji
Mě ted taky naskakuje, dlab na ni :D

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 04 Srp 2012 15:02
od Pavuk29
motji napsal:Mě ted taky naskakuje, dlab na ni :D
premenoval som Updater.exe na Updater.exe_, snad to pomoze...

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 30 Srp 2012 22:21
od motji
Pomohlo?

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 31 Srp 2012 09:34
od Pavuk29
motji napsal:Pomohlo?
zatial ano... Vsak ma chces locknut? :D

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 31 Srp 2012 09:49
od motji
Ano, uhodl :D

Re: Skype - aktualizacie

Odeslal: 31 Srp 2012 09:59
od Pavuk29
Ale ako to vyznelo, ze mas o mna starosti. Hned som vedel, co mas za lubom :D