Re: Odkazy
Odeslal: 10 Bře 2012 21:04
ked to velmi oko neboli, nevadiPavuk29 napsal:Naughty napsal:šipky nech na pokoji, jak píše pavuk, je lepší je mět na zřeteli oč se jedná.
Nemáš zač.
pavuk: oprav můj nepravopisToz slovane jím, datluji jedním prstem