Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Více spuštěných procesů iexplore.exe

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
sccotty
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 07 led 2012 11:27

Re: Více spuštěných procesů iexplore.exe

#31 Příspěvek od sccotty »

Vydržím,děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118375
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Více spuštěných procesů iexplore.exe

#32 Příspěvek od Rudy »

Prošli jsem s kolegou vše ještě jednou a neshledali jsme nic, kromě několika zbytečností. Těžko ale říci, zda mají s tímto problémem souvislost. Jedná se např. Emergency, IOBit, Terminator. Emergency a Terminator jsou antispy, které (pokud mají zapnutou současně realtime ochranu, mohou způsobovat sw kolizi. Jinak jsem k tomu ani na netu nic nenašel. Asi před 5ti lety existoval vir, který zpsoboval tento problém. Tady jsem ho nenašel a vše nelegitimní bylo odstraněno. Nic víc k tomu zatím nemohu říci.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

sccotty
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 07 led 2012 11:27

Re: Více spuštěných procesů iexplore.exe

#33 Příspěvek od sccotty »

Děkuji za pomoc při řešení tohoto problému,byť se jej nepodařilo odstranit.Nedá se nic dělat,Budu používat jiný prohlížeč a bude to.Ještě jednou moc děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118375
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Více spuštěných procesů iexplore.exe

#34 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač! Kdybych se dověděl něco nového, pošlu SZ. Na e-mailu budete informován, že vám došla zpráva.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno