Stránka 33

Re: nový NB a už nefunguje

Odeslal: 30 Zář 2011 21:12
od renewal
nakoniec bol ten návod v knižke čo som k tomu dostal (som pekne blbý)....preinštaloval som ten windows a už je konečne po probléme....ďakujem vám všetkým za rady

Re: nový NB a už nefunguje

Odeslal: 01 Říj 2011 12:06
od Pavuk29
:?: :) OK
A uz si budes data zalohovat? :)

Re: nový NB a už nefunguje

Odeslal: 02 Říj 2011 17:35
od StrejdaProšek
No vidíš šikula :wink: