Stránka 33

Re: prosím o kontrolu... hlásilo to trojana ale nemám záznam

Odeslal: 26 Kvě 2011 18:39
od 1danab
klidně se kdykoliv objevte, rádi vám pomůžeme :wink:
jinak nemáte za co ... přeji příjemný zbytek dne :wink: