Re: prosím o kontrolu... hlásilo to trojana ale nemám záznam
Odeslal: 26 Kvě 2011 18:39
klidně se kdykoliv objevte, rádi vám pomůžeme
jinak nemáte za co ... přeji příjemný zbytek dne
jinak nemáte za co ... přeji příjemný zbytek dne