Re: Prosím o kontrolu logu, asije něco s PC špatně
Odeslal: 20 Kvě 2011 21:07
Bylo by to lepší, stejně je nanic.psychous3 napsal:ano, vím že jsem ho tam dával, je to špatně, mám ho odinstalovat?
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/
Bylo by to lepší, stejně je nanic.psychous3 napsal:ano, vím že jsem ho tam dával, je to špatně, mám ho odinstalovat?