Stránka 33

Re: Prosím o preventívku

Odeslal: 25 Kvě 2011 19:43
od mifoIV
Chybu z grafikou ?
Ked normálne kliknem na disk C a dám formátovať? To vymaže aj win nie? Ked ho takto naformátujem pôjde nainštalovať win normálne vložím cd a idem ?

Re: Prosím o preventívku

Odeslal: 25 Kvě 2011 21:18
od Roli
mifoIV napsal:Ked normálne kliknem na disk C a dám formátovať? To vymaže aj win nie? Ked ho takto naformátujem pôjde nainštalovať win normálne vložím cd a idem ?
Takhle teda nee.

Mělo by to být TAKHLE