Stránka 33

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 27 Dub 2011 18:25
od vyosek
Myslite ten skript pro OTL - ten jsem napsal :wink: Na skripty pro utility (OTM, OTL, ComboFix, Avenger atd) zadna utilita neexistuje, musi se psat rucne :wink: