Stránka 33

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 01 Ún 2011 18:44
od motji
Není zač :)
Pokud budete příště chtít pomoc ode mě, stačí napsat do předmětu log pro Motji. Kolegové mi ho nechají :)

Hezký večer :)