Re: černá obrazovka
Odeslal: 28 Led 2011 13:04
To patri nasmu slonikovi. Takze teoreticky manipulaciou s displayom pocas hrania sa s baterkou bolo mozne, ze zavse to fungovalo...tacvud napsal:... Ještě jednou děkuji za pomoc a rady.
To patri nasmu slonikovi. Takze teoreticky manipulaciou s displayom pocas hrania sa s baterkou bolo mozne, ze zavse to fungovalo...tacvud napsal:... Ještě jednou děkuji za pomoc a rady.