Stránka 33

Re: preventivka - stav pc

Odeslal: 17 Zář 2010 21:08
od BOnioo1775
diky,mejte se

Re: preventivka - stav pc

Odeslal: 17 Zář 2010 21:14
od motji
Není zač, hezký víkend :)