Stránka 1717

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

Odeslal: 31 Črc 2011 20:54
od Agolas
Jééj konečně to funguje :) děkuji za všechny rady :) moc jste mi pomohl :)
Přeji pěkný zbytek večera :).

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

Odeslal: 31 Črc 2011 20:55
od Pavuk29
Agolas napsal:Jééj konečně to funguje :) děkuji za všechny rady :) moc jste mi pomohl :)
Přeji pěkný zbytek večera :).
Nemas za co a nech ti to dlho funguje. Pekny vecer :)