Stránka 1212

Re: r.o.s.t.a.c.k.a - kontrola logu.

Odeslal: 06 Dub 2013 19:49
od Rudy
Pokud je vše v pořádku, není třeba.

Re: r.o.s.t.a.c.k.a - kontrola logu.

Odeslal: 07 Dub 2013 07:47
od r.o.s.t.a.c.k.a
Nic nezlobí, tak asi je.. Moc děkuji za pomoc :)

Re: r.o.s.t.a.c.k.a - kontrola logu.

Odeslal: 07 Dub 2013 10:41
od Rudy
Rádo se stalo! :)