Stránka 1111

Re: NOD - TrojanDownloader.Small

Odeslal: 24 Led 2010 19:32
od xxmejla
motji napsal:Už jsem Ti říkala, že dle pravidel fora tu nelegální programy neřešíme..takže pokud chceš poradit, budeš muset vyměnit Nod za Avast, nebo..nebo Ti dám na zadek :D :D
AVAST už jsem nainstaloval :wink: ale ne proto že bych se bál že dostanu na zadek..to by se mi ještě mohlo zalíbit :D :D

Re: NOD - TrojanDownloader.Small

Odeslal: 24 Led 2010 20:55
od motji
:closed: