Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu.

Odeslal: 25 Bře 2010 16:43
od korn19771
ano, AVG 9.0 Free

Re: Prosím o kontrolu logu.

Odeslal: 25 Bře 2010 16:45
od Caroprd111
V tom případě doinstalujte firewall.

Re: Prosím o kontrolu logu.

Odeslal: 26 Bře 2010 14:31
od korn19771
ok ,díky

Re: Prosím o kontrolu logu.

Odeslal: 26 Bře 2010 14:47
od Caroprd111
Nemáte zač :)