Stránka 2 z 2
Re: Prosím o kontrolu logu.
Odeslal: 25 Bře 2010 16:43
od korn19771
ano, AVG 9.0 Free
Re: Prosím o kontrolu logu.
Odeslal: 25 Bře 2010 16:45
od Caroprd111
V tom případě doinstalujte firewall.
Re: Prosím o kontrolu logu.
Odeslal: 26 Bře 2010 14:31
od korn19771
ok ,díky
Re: Prosím o kontrolu logu.
Odeslal: 26 Bře 2010 14:47
od Caroprd111
Nemáte zač
