Stránka 22

Re: Kontrola SW

Odeslal: 24 Bře 2010 20:51
od ab021
Vedeli by ste mi prosím poradiť, čím kontroľovať prítomnosť aware, malware, Trójske kone a iný balast v PC, keď MBAM nemám nainštaľovaný. Stačí mi ESS, ktorý mám legálne, alebo ten nekontroľuje prítomnosť iného balastu, okrem vírusov?

Re: Kontrola SW

Odeslal: 24 Bře 2010 20:53
od Caroprd111
Stačí Vám ESS, ještě si nechte občas v preventivkách zkontrolovat log z RSIT.