Stránka 22

Re: prosim o preventivni kontrolu win XP vyhlasuje chyby

Odeslal: 16 Bře 2010 18:50
od ilkar
zkusim a dekuji za radu a kontrolu logu

Re: prosim o preventivni kontrolu win XP vyhlasuje chyby

Odeslal: 16 Bře 2010 19:22
od Rudy
Nemáte zač!