Stránka 22

Re: preventivka, díky moc...

Odeslal: 07 Bře 2010 13:48
od Big One
provedu. díky, nashle...

Re: preventivka, díky moc...

Odeslal: 07 Bře 2010 13:49
od Caroprd111
Potom napište, jak to dopadlo. :)

Re: preventivka, díky moc...

Odeslal: 07 Bře 2010 14:41
od Big One
Zatim v pohodě...neprojeví se to při každém videu. Jen občas. Každopádně díky...

Re: preventivka, díky moc...

Odeslal: 07 Bře 2010 14:45
od Caroprd111
Nemáte zač :)