Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu. Děkuji

Odeslal: 06 Bře 2010 22:26
od Jarda78
Ok. Děkuji mnohokrát. Znamená to tedy že čištění je u konce ?

Re: Prosím o kontrolu logu. Děkuji

Odeslal: 06 Bře 2010 22:26
od Caroprd111
Ano, čištění je u konce. :)