Stránka 22

Re: Comodo verze 4

Odeslal: 01 Kvě 2010 10:17
od Marek-26
Antivirus v Comodo balíku bych bral jen jako doplněk k nějakému osvědčenému kvalitnímu antiviru na občasný scan :wink: