Re: priveľa procesov a vysoké obsadenie RAMky
Odeslal: 17 Ún 2010 15:55
Není zač
Zvládnete sama, ale pokud by byly problémy, na preventivku můžete přijít vždycky
Hezký den
Zvládnete sama, ale pokud by byly problémy, na preventivku můžete přijít vždycky
Hezký den