Stránka 22

Re: priveľa procesov a vysoké obsadenie RAMky

Odeslal: 17 Ún 2010 15:55
od motji
Není zač :)
Zvládnete sama, ale pokud by byly problémy, na preventivku můžete přijít vždycky :)
Hezký den :)