Stránka 22

Re: Žádám o preventivní kontrolu, děkuji

Odeslal: 05 Dub 2010 20:28
od motji
:shock: :o jako všechno už funguje jak má? Tak to gratuluji :D .
Kdyby byly problémy, ozvěte se :)

Re: Žádám o preventivní kontrolu, děkuji

Odeslal: 05 Dub 2010 22:01
od teplice
Také jsem rád :-D děkuju za skvělý tip na program k defragmentaci.

Re: Žádám o preventivní kontrolu, děkuji

Odeslal: 05 Dub 2010 22:03
od motji
Jestli Vám pomohl, jsem jen ráda :)
Není zač :)