Stránka 22

Re: Zkontrolujte mi, prosím, log

Odeslal: 08 Ún 2010 14:42
od motji
Omlouvám se :oops: , zařádil šotek, firewall samozřejmě máte, chtěla jsem Vám doporučit instalaci sp3 :roll:

:arrow: Nemáte sp3 http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=46&t=86100

Není zač, hezký den :)