Stránka 22

Re: kontrola logu

Odeslal: 10 Ún 2010 18:57
od Rudy
Pak na to musíme ručně. Podle návodu: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=15&t=2791 smažte z registry vše, co obsahuje řetězec AskBar. Nakonec smežte adresář C:\Program Files\AskBarDis.