Stránka 22

Re: Prosím o radu - pomoc

Odeslal: 05 Ún 2010 22:01
od Caroprd111
Vydržte, zkusím se poradit s kolegy.

Re: Prosím o radu - pomoc

Odeslal: 05 Ún 2010 22:22
od Caroprd111
Zkuste ten nově přidaný modul paměti odebrat, jestli bude problém přetrvávat.