Stránka 22

Re: sshnas21.dll hlásí chybu

Odeslal: 04 Ún 2010 23:18
od motji
Děkuji :)
Logy jsou v pořádku, pokud nejsou problémy, je to vše :)

Re: sshnas21.dll hlásí chybu

Odeslal: 05 Ún 2010 18:13
od RadeKKK88
Děkuji mockrát, snad už se to nestane :)

Re: sshnas21.dll hlásí chybu

Odeslal: 05 Ún 2010 20:27
od motji
Není zač :)
Hezký víkend :)