Stránka 22

Re: Vypinanie Pc

Odeslal: 01 Ún 2010 19:08
od riffman
ano, i proto muze mrznout :)

Re: Vypinanie Pc

Odeslal: 02 Ún 2010 14:02
od Senyor
a ako zistim kolko wattovi potrebujem?len rozobratim skrine alebo sa to da aj nejakym pc programom?

Re: Vypinanie Pc

Odeslal: 04 Ún 2010 18:50
od riffman
se zkuste podivat na stavajici zdroj :)