Stránka 22

Re: Pomaly a mrznuci PC

Odeslal: 26 Led 2010 23:02
od Waler22
jj nastalo zrychlenie este ked som urobil to 1. cistenie a uz to je v pohode... tak to ti dakujem velmi pekne za pomoc :) ale este mam 1 problem a to uz dlhsiu dobu... ten s tou grafickou kartou takze este ten musim odstranit

Re: Pomaly a mrznuci PC

Odeslal: 26 Led 2010 23:11
od Rudy
Nemáte zač!