Stránka 22

Re: Prosim o kontrolu

Odeslal: 29 Led 2010 19:48
od Rudy
Vše smažte.

Re: Prosim o kontrolu

Odeslal: 29 Led 2010 22:01
od chambo
bohuzial, aj po zmazani to stale spusta NokiaOviSuite.exe, aj ked ju nemam oznacenu na spustenie v msconfig. fakt uz neviem co s tym moze byt, reinstall nepomohol. a program potrebujem

edit: dalsi problem sa vyskytol, videa, kt. pustim v pocitaci, je jedno aka pripona, jedno aky prehravac, sa zobrazuju nazeleno. minimalne v utorok - stredu to este nerobilo

Re: Prosim o kontrolu

Odeslal: 02 Ún 2010 22:14
od Rudy
Zkuste opravu systému z instal. CD.