Stránka 22

Re: prosim o kontrolu ... pomaljsi pc

Odeslal: 27 Led 2010 12:28
od koncentrak
mockrat děkuju :) :worship:

Re: prosim o kontrolu ... pomaljsi pc

Odeslal: 27 Led 2010 12:29
od motji
Není zač :)