Stránka 22

Re: Prosim o kontrolu logu druheho pc

Odeslal: 23 Led 2010 22:31
od bivoj
Diky moc za pomoc. Ahoj

Re: Prosim o kontrolu logu druheho pc

Odeslal: 23 Led 2010 22:31
od motji
Není zač, dobrou noc :D