Stránka 22

Re: Prosím o radu - v RSIT našel Comodo vir

Odeslal: 21 Led 2010 16:56
od JaRon
namiesto COMODO Internet Security by som radil navrat spat = Comodo FW + Avira AV

Re: Prosím o radu - v RSIT našel Comodo vir

Odeslal: 22 Led 2010 13:02
od camel13
OK, díky za pomoc, pošlu kilčo :)

Re: Prosím o radu - v RSIT našel Comodo vir

Odeslal: 22 Led 2010 13:30
od JaRon
rado sa stalo :)