Stránka 22

Re: Rootkit.Agent NSF trojan

Odeslal: 12 Led 2010 20:46
od Bucek
Rudy napsal:Zkuste použít Flashdisinfector: http://download.bleepingcomputer.com/sU ... fector.exe .
Prográmek asi zabral zatím se neobjevila.Tak uvidíme vyzkoušl jsem vše co jsem měl doma a dobrý ještě přinesu z práce a uvidíme .Zatím děkuji Bucek :lol:

Re: Rootkit.Agent NSF trojan

Odeslal: 12 Led 2010 20:50
od Rudy
Nemáte zač!