Stránka 22

Re: přestala funguvat myš přes USB

Odeslal: 12 Led 2010 19:07
od Rudy

Re: přestala funguvat myš přes USB

Odeslal: 20 Led 2010 19:21
od ebola
díky za snahu,ale nepomohlo nic.budu kupovat novou graf.kartu s podporou dirx 11,tak budu XP měnit na WIN 7 .pak to snad půjde

Re: přestala funguvat myš přes USB

Odeslal: 20 Led 2010 19:59
od Rudy
Nemáte zač!