Stránka 22

Re: nefunkcne "prisposobenie pracovnej plochy"

Odeslal: 12 Led 2010 20:47
od scott_3
cauko, sorry ze som nenapisal, trosku som pozabudol:)
uz som nato dosiel preco mi to nejde... mam totizto grafiku Radeon a ona ma v sebe nejaky "Catalyst Control Center" cez ktory sa grafika nastavuje, vsetko co som potreboval sa da nastavit cez nu..
vdaka za ochotu

Re: nefunkcne "prisposobenie pracovnej plochy"

Odeslal: 12 Led 2010 21:10
od Unlimited_Killer
0K, díky za objasnění. :bye: :closed: