Re: Free Download Manager - chybne stazene soubory
Odeslal: 02 Led 2010 13:46
Sory takže pokud je to přes uložto a pod tak tam většina downlanderu nefunguje zaleží na podmínkách servru zda toto umožňuje
nejdříve vždy musíte zadavat kody a pak teprve stahovat
nejdříve vždy musíte zadavat kody a pak teprve stahovat