Stránka 22

Re: PROSÍM O KONTROLU LOGU

Odeslal: 18 Kvě 2010 07:19
od franticek
Zdravím.

Projíždím si staré logy a narazil jsem na vaši odpověď, která mi nějakým nedopatřením unikla. :o
Je to ještě aktuální nebo to můžeme uzavřít?
Děkuji.