Stránka 23

Odeslal: 03 Říj 2005 10:22
od Pavuk29
wictor napsal:
Pavuk29 napsal:Ja mam na vsetkych strojoch len neutralnu sedu plochu.
Já modrou 8) - už od dob win98 jsem si našel své optimální barvy pro windows, zapsal jejich rgb a teď mám celé wokna jako přes modrý filtr :lol:

Btw. wallpaper je nejlepší si vytisknout a nalepit na zeď vedle monitoru :wink:
Ja mam preto sivu farbu, aby mi pozadie neskreslovalo vnimanie farieb. Je to fadne, ale zvykol som si uz.

Odeslal: 03 Říj 2005 15:25
od ondra_p
No já mám Celeron D 2,8 GHz , OP jen 256 MB a hrafiku geforce mx4000 a modrá plocha i barevný obrázek se všemi možnými efekty mi chodí úplně stejně rychle. Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy. Pracuju v rozlišení 1280 x 1024 a rychlost vykreslování my nedělá problémy :lol:

Odeslal: 03 Říj 2005 15:34
od kozan
ondra_p napsal:Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy.
Já obvykle čumím do okna nějaké aplikace, čili plochu ani moc nevídám.

Odeslal: 03 Říj 2005 15:54
od ondra_p
No já tadyty animované plochy nesnášim. Právě toto téma je vytvořenu kvůli následku jednoho takovéhoto prográmku. No ale každý má právo na svůj názor :?

Odeslal: 04 Říj 2005 12:43
od Pavuk29
ondra_p napsal:No já mám Celeron D 2,8 GHz , OP jen 256 MB a hrafiku geforce mx4000 a modrá plocha i barevný obrázek se všemi možnými efekty mi chodí úplně stejně rychle. Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy. Pracuju v rozlišení 1280 x 1024 a rychlost vykreslování my nedělá problémy :lol:
Nemoze to ist rovnako rychlo.
Len tak medzi recou, ja vidim plochu tak raz za dva tyzdne, aj to len kym comp nabootuje. :cry:

Odeslal: 04 Říj 2005 13:11
od james008
Taxe pridam.. desktop vidim porad.. ale jen ten na bocnich monitorech jak prosvita ve skvire mezi corelem a winampem popripade mezi outlookem
a commandrem.. na hlavnim monaku sem plochu videl nekdy......
..... nooo...... uz nevim :lol: :lol:

Odeslal: 16 Lis 2005 21:14
od Ulenius
Me porad nejdou odtranit ty stiny pod tema popiskama ikon,porad tam mam barvu ty plochy at delam co delam. Dam Ovladaci panely -> system -> upresnit -> vykon -> nastaveni ->odsktrnu pouzit "stiny popisku ikon na plose" dam OK. Pak restartuju komp a udelam to same akorat zaskrtnu "stiny....." a nic se nezmeni :(( mam XP professional,uz sem uplne zoufalej

Odeslal: 16 Lis 2005 23:31
od Martinnnnn
zkus dat optimalizovat pro vykon, restartuj, potom optimalizovat pro vzhled :(

Odeslal: 16 Lis 2005 23:42
od Ulenius
:( Preinstalovavat windowsi se mi teda moc nechce,ale drzim palce pri badani a hodne stesti.

Odeslal: 16 Lis 2005 23:47
od Ulenius
To budu delat urcite,kdybych na neco prisel tak to sem napisu.
zkus dat optimalizovat pro vykon, restartuj, potom optimalizovat pro vzhled
Taky nic :(

Odeslal: 12 Ún 2006 23:11
od petar
MiroK[CZ] napsal:Tak to vypada, ze to funguje:
martin.kopecky napsal:
MiroK[CZ] napsal:A tohle?
Ulenius napsal:Tak jsem zabejcil a zagoogloval a pomohlo to!!!
Ale poradne nevim co presne pomohlo kazdopadne jsem nasel nekolik druhu postupu jak to resit a asi tento byl nejuzitecnejsi : http://www.geekstogo.com/forum/index.ph ... 7001&st=75 je tam ke stazeni zip s registrama ktere opravi ForceActiveDesktop,ale pouzil jsem i ccleaner a ruzne se hrabal v registru az nakonec sem zaskrt "stiny popisku ikon na plose" ktere sem mel odskrtle,protoze sem s tim zkousel vsemozne manipulovat.No a vysledek je transparentni popisky pod ikonami :)
Dekuji za pomoc na tomto foru.
:) :) :) DIKY DIKY DIKY DIKY!!!!!! Tak presne tohle pomohlo: stahnul sem ten archiv, pak odskrtnul pouzit stiny popisku ikon naplose, restart, pak zaskrtnul pouziti...a je to OK!! I ten wallpaper je uz ok!!
Jeste jednou diky!!!
:James008:

Klucíííííííííí pls, nejsem tak silnej v angličtině, mám stejnej problém, který ten "zip" soubor, je jich tam víc?

Odeslal: 12 Ún 2006 23:32
od iwigirl
no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem :wink:

Odeslal: 13 Ún 2006 07:58
od petar
iwigirl napsal:no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem :wink:
No a pak co dál? Po rozbalení a zanesení do registrů se nic nestalo, co mám dál udělat?

Odeslal: 13 Ún 2006 10:16
od smrtelnik
petar napsal:mám stejnej problém
Popiste ho. Asi ten problem nemate stejny.
A jeste upozornim ... snazte se pri popisu napsat vice, nez 2 slova.

Odeslal: 14 Ún 2006 12:32
od petar
petar napsal:
iwigirl napsal:no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem :wink:
No a pak co dál? Po rozbalení a zanesení do registrů se nic nestalo, co mám dál udělat?

Tak problém je už vyřešený: Po zanesení obou souborů do registru, bylo potřeba udělat jak psal výše Ulenius

Ovladaci panely -> system -> upresnit -> vykon -> nastaveni ->odsktrnu pouzit "stiny popisku ikon na plose" dam OK. Pak restartuju komp a udelam to same akorat zaskrtnu "stiny....."

To samé jsem dělal před zanesením těch souborů do registru, ale nic se nedělo, teď je vše OK :D :D :D :D :D :D :D :D