Stránka 2 z 3
Odeslal: 03 Říj 2005 10:22
od Pavuk29
wictor napsal:Pavuk29 napsal:Ja mam na vsetkych strojoch len neutralnu sedu plochu.
Já modrou 8) - už od dob win98 jsem si našel své optimální barvy pro windows, zapsal jejich rgb a teď mám celé wokna jako přes modrý filtr
Btw. wallpaper je nejlepší si vytisknout a nalepit na zeď vedle monitoru

Ja mam preto sivu farbu, aby mi pozadie neskreslovalo vnimanie farieb. Je to fadne, ale zvykol som si uz.
Odeslal: 03 Říj 2005 15:25
od ondra_p
No já mám Celeron D 2,8 GHz , OP jen 256 MB a hrafiku geforce mx4000 a modrá plocha i barevný obrázek se všemi možnými efekty mi chodí úplně stejně rychle. Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy. Pracuju v rozlišení 1280 x 1024 a rychlost vykreslování my nedělá problémy

Odeslal: 03 Říj 2005 15:34
od kozan
ondra_p napsal:Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy.
Já obvykle čumím do okna nějaké aplikace, čili plochu ani moc nevídám.
Odeslal: 03 Říj 2005 15:54
od ondra_p
No já tadyty animované plochy nesnášim. Právě toto téma je vytvořenu kvůli následku jednoho takovéhoto prográmku. No ale každý má právo na svůj názor :?
Odeslal: 04 Říj 2005 12:43
od Pavuk29
ondra_p napsal:No já mám Celeron D 2,8 GHz , OP jen 256 MB a hrafiku geforce mx4000 a modrá plocha i barevný obrázek se všemi možnými efekty mi chodí úplně stejně rychle. Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy. Pracuju v rozlišení 1280 x 1024 a rychlost vykreslování my nedělá problémy

Nemoze to ist rovnako rychlo.
Len tak medzi recou, ja vidim plochu tak raz za dva tyzdne, aj to len kym comp nabootuje.

Odeslal: 04 Říj 2005 13:11
od james008
Taxe pridam.. desktop vidim porad.. ale jen ten na bocnich monitorech jak prosvita ve skvire mezi corelem a winampem popripade mezi outlookem
a commandrem.. na hlavnim monaku sem plochu videl nekdy......
..... nooo...... uz nevim

Odeslal: 16 Lis 2005 21:14
od Ulenius
Me porad nejdou odtranit ty stiny pod tema popiskama ikon,porad tam mam barvu ty plochy at delam co delam. Dam
Ovladaci panely -> system -> upresnit -> vykon -> nastaveni ->odsktrnu pouzit "stiny popisku ikon na plose" dam OK. Pak restartuju komp a udelam to same akorat zaskrtnu "stiny....." a nic se nezmeni

( mam XP professional,uz sem uplne zoufalej
Odeslal: 16 Lis 2005 23:31
od Martinnnnn
zkus dat optimalizovat pro vykon, restartuj, potom optimalizovat pro vzhled

Odeslal: 16 Lis 2005 23:42
od Ulenius

Preinstalovavat windowsi se mi teda moc nechce,ale drzim palce pri badani a hodne stesti.
Odeslal: 16 Lis 2005 23:47
od Ulenius
To budu delat urcite,kdybych na neco prisel tak to sem napisu.
zkus dat optimalizovat pro vykon, restartuj, potom optimalizovat pro vzhled
Taky nic

Odeslal: 12 Ún 2006 23:11
od petar
MiroK[CZ] napsal:Tak to vypada, ze to funguje:
martin.kopecky napsal:MiroK[CZ] napsal:A tohle?
Ulenius napsal:Tak jsem zabejcil a zagoogloval a pomohlo to!!!
Ale poradne nevim co presne pomohlo kazdopadne jsem nasel nekolik druhu postupu jak to resit a asi tento byl nejuzitecnejsi :
http://www.geekstogo.com/forum/index.ph ... 7001&st=75 je tam ke stazeni zip s registrama ktere opravi ForceActiveDesktop,ale pouzil jsem i ccleaner a ruzne se hrabal v registru az nakonec sem zaskrt "stiny popisku ikon na plose" ktere sem mel odskrtle,protoze sem s tim zkousel vsemozne manipulovat.No a vysledek je transparentni popisky pod ikonami

Dekuji za pomoc na tomto foru.

DIKY DIKY DIKY DIKY!!!!!! Tak presne tohle pomohlo: stahnul sem ten archiv, pak odskrtnul pouzit stiny popisku ikon naplose, restart, pak zaskrtnul pouziti...a je to OK!! I ten wallpaper je uz ok!!
Jeste jednou diky!!!

Klucíííííííííí pls, nejsem tak silnej v angličtině, mám stejnej problém, který ten "zip" soubor, je jich tam víc?
Odeslal: 12 Ún 2006 23:32
od iwigirl
no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem

Odeslal: 13 Ún 2006 07:58
od petar
iwigirl napsal:no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem

No a pak co dál? Po rozbalení a zanesení do registrů se nic nestalo, co mám dál udělat?
Odeslal: 13 Ún 2006 10:16
od smrtelnik
petar napsal:mám stejnej problém
Popiste ho. Asi ten problem nemate stejny.
A jeste upozornim ... snazte se pri popisu napsat vice, nez 2 slova.
Odeslal: 14 Ún 2006 12:32
od petar