Stránka 24

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 18 Ún 2009 20:10
od Marek-26
Tak vedle Outlooku Express na kterém jsem asi jako drtivá většina lidí začínal teď momentálně vítězí Mozilla Thunderbird. Zkouším PostBox a ještě nějaké co se točí okolo Mozilly. Ale Thunderbird vítězí zatím a asi z pohodlnosti nadále bude :wink: No a nově v práci offisáckej outlook tak s ním trošku bojuju :lol:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 25 Bře 2009 09:57
od Igorg
Outlook se mi zatím v životě nějak vyhýbá... 2 roky jsem měl Mozilla Thunderbird, jinak většinou seznam, v práci lotus notes a řeknu Vám, že je to všechno na jedno kopyto :arcisit:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 02 Kvě 2009 11:12
od Caroprd111
Já jedu na Microsoft Outlook 2003. Antispam mám ESS 4 takže se o bezpečnost moc nezajímám.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 02 Kvě 2009 16:07
od Karol_R
Dlho som pouzival Thunderbird ale co som pred cca 1.5 rokom nahodil Vistu pouzivam Windows Mail...na beznu postu mi akosi uplne postacuje.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 02 Kvě 2009 20:17
od bigjohn
Na oboch compoch na XP a na Viste... Thunderbird....Prítulný, free, Outlook som v rámci Office 2003 nepoužíval, teraz som kúpil Office 2007 pre domácnosti a tam pre istotu ani nie je... :James008:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 26 Črv 2009 08:37
od Hack2er
Jedine Apple Mail...velmi rychla a kvalitna aplikacie na e-maily. Skvely spam recognition ale vdaka serveru sa odchyti skoro vsetko.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 04 Črc 2009 00:27
od earl
Kdyz,tak Thunderbird,ten mi vyhovoval,hlavne spamovy filtr byl good.

Nyni pouze pres webove rozhrani.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 27 Zář 2009 15:52
od honzikPP
Ja pouzivam Outlook 2007. Sice mi trosku dlhsie trvalo nez som ho nastavil ale teraz bezi skvelo. Stahuje mi RSSky, a postu mi kontroluje kazdych 10 min takze okamzite viem, ze mi prisiel mail. O bezpecnost sa moc nestaram lebo postu kontroluje ESS3 a spam filter na konci mojho VPN tunela. Naviac moj notebook ma taku malu fičurinku, ze mi sivieti modra dioda ak pride mail :lol: Skusal som aj Thunderbird ale dizajnovo mi nesadol... asi mam predsa len radsej lentilky od MS :D

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 03 Říj 2009 12:05
od Vao02
honzikPP napsal:.... Skusal som aj Thunderbird ale dizajnovo mi nesadol...
Pokud si dobre vzpominam, tak design u MT jde upravovat dle libosti ( pluginy ... skiny ) a dokonce myslim, ze i jde, aby vypadal i jako MS Outlook :) Ja treba v praci musim pouzivat Outlook, neb tu nic jinyho nenainstaluju :) Je to vec zvyku. Nadavam, protoze nevim kde co v nem je a kde a jak nastavit. Cili ciste jen precist a poslat mail a nic vic, na to sem dokonce prisel i relativne rychle :lol: V praci ale nemusim resit systemove naroky ms baliku a stabilitu a co ja vim jeste. To je vec adminu. Jak je to s ms balikem ve Win7 netusim :wink: Cili doma MT ( a dokonce v defaaultnim skinu pac jsem linej :P ) a Kmail.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 04 Lis 2009 13:32
od xtractorek
Používám momentálně Windows Live mail, ale to jen proto, že mám teďka nové Windows 7.
Není to trvalé řešení.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 08 Lis 2009 10:02
od fNxXx
Abych řekl pravdu tak ani jedno protože mi to příjde zbytečné.

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 08 Lis 2009 19:10
od sudanec
fNxXx napsal:Abych řekl pravdu tak ani jedno protože mi to příjde zbytečné.
Vobec nepouzivate e-mail?

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 17 Lis 2009 15:25
od killerkr
Outlook od microsoftu naprosto pro obyčejné používání stačí. A má ho skoro každý protože skoro každy má sadu Office. Ale třeba ho každý nepoužívá ale v PC má

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 03 Led 2010 09:14
od determinátor
Outlook 2010 + business contact manager. Beta je zadarmo a na žiadne chyby som nenatrafil. :wink:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

Odeslal: 17 Bře 2010 09:32
od techno2000
ja použivam Microsoft Outlook 2003 a o bezpecnost sa stara ESS 3. Ale obcas pouzivam aj normal free mail na nete kde mi chodia len newslettery, reklamy atd o ktore mam zajem...