Změna vizualizace win XP

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1096
Registrován: 05 Srp 2006 16:23
Místo/Bydliště: U Safari

#16 Příspěvek od Čarls »

Jelikož hromada lidí si chce zkrašlit vokna a většínou si je pěkně nakopnou.Tak zde máte dva linky na oficialní mrkvosoftem podepsané styly
(Změněna vzhledu) XP home i Profesional
Royal je modrý blackzune černý
www.prejdi.cz/royale
www.prejdi.cz/blackzune


http://img233.imageshack.us/img233/1434 ... 316vs2.png
http://img225.imageshack.us/img225/7701 ... 437xv9.png
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět