Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Microsoft visual C++ Runtime library

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#16 Příspěvek od Roli »

Zdravím tohle fixni :

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://search.qip.ru
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://search.qip.ru
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://search.qip.ru
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant = http://search.qip.ru
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://search.qip.ru/search?query=%s&from=IE
O2 - BHO: XTTBPos00 - {055FD26D-3A88-4e15-963D-DC8493744B1D} - C:\PROGRA~1\ICQTOO~1\toolbaru.dll
O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgssie.dll (file missing
O3 - Toolbar: ICQ Toolbar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\PROGRA~1\ICQTOO~1\toolbaru.dll
O9 - Extra button: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe (file missing)
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe (file missing)


přes Start >> Ovládací panely >> Přidat nebo odebrat odinstaluj ICQToolbar


doinstaluj zase zpět nějaký antivir a s tou hrou se budeš muset obrátit na jiné fórum, protože tohle tady neřešíme.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

majki71
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 31 srp 2009 13:36

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#17 Příspěvek od majki71 »

Poradí mi někdo? mam hru Counter strike 1.6 a hrál sem ho hodně dlouho, ale zničeho nic mi to vyhazovalo chybu Microsoft visual C++ Runtime Library, C:\valve\hl.exe, abnormal program termination.

Mám grafickou kartu NVIDIA, Service pack 3.. prosímvás pomůže mi někdo?

Hrál sem to půl roku potom sem nainstaloval wowko a nějaké hry, hrál sme ještě tak měsíc a zničeho nic mi to nefaka.. 30x sem to přeinstaloval a pořád nic.. když to nainstaluju tak mi to jede 10 minut potom mi to hodí tu chybu a musím zase odinstalovat... chjoo :roll:

Nevím co stim je :?: prosím poraďte mi.. děkuji..

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#18 Příspěvek od Roli »

Zdravím tady ti s hrou neporadíme ale dám ti tip zkus to červeně napsané hodit do Google :wink:
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

majki71
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 31 srp 2009 13:36

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#19 Příspěvek od majki71 »

dobře děkuju.. a chtěl sem se ještě zeptat, když mám Service pack 3 tak můžu stahnout .NET Framework SP1 3.0 SP1 ???
děkuji :iefox:

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#20 Příspěvek od Roli »

No není zač a klidně rovnou stáhni NET Framework 3.5 který starší verze 3 a 2 obsahuje :wink:
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

majki71
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 31 srp 2009 13:36

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#21 Příspěvek od majki71 »

Ano stáhnu. včera sem stahoval tu 2ku a 3ku a hodilo mi to chybu.. jenom že nemůže být instalace dokončena.. skusím dneska stáhnout to 3.5 a uvidíme.. a ještě se chci zeptat, u koho bych se měl poptat tu hru proč mi to hází.. děkuji

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#22 Příspěvek od Roli »

Tady ti asi nikdo neporadí ale zkus ještě přeinstalovat Microsoft Visual C++ nebo použij jinou verzi třeba i novější a nebo pokud je nějaký novější patch na tu hru :wink:
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

CrOsS
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 15 srp 2011 10:37

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#23 Příspěvek od CrOsS »

Ču pomůžete mi? v hře Gta-San Andreas tak když se připojím na multiplayeru a servr tak čekám a potom mi viskočí error Microsoft visual C++ Runtime library a když re-instaluju gta tak nic a furt mě to otravuje ale před 3 měsíci mi gta jelo v poho vše upe v pohodě kdyžtak kontak skype:svabi99 :) : :iefox:

Uživatelský avatar
Mc_Murphy
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6706
Registrován: 03 lis 2008 15:55
Bydliště: Plzeň [ZČ]
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft visual C++ Runtime library

#24 Příspěvek od Mc_Murphy »

CrOsS píše:Ču pomůžete mi? v hře Gta-San Andreas tak když se připojím na multiplayeru a servr tak čekám a potom mi viskočí error Microsoft visual C++ Runtime library a když re-instaluju gta tak nic a furt mě to otravuje ale před 3 měsíci mi gta jelo v poho vše upe v pohodě kdyžtak kontak skype:svabi99 :) : :iefox:
Nepomůžeme! Přečti si (nejen) tento příspěvek!! Obrázek
Obrázek-Obrázek
Obrázek-Obrázek

  • ... I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me love, I've found my identity, found my identity.

    I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me hope, I've found my identity in Christ...

Zamčeno