Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu - viz log z FRST

Odeslal: 14 Bře 2021 08:45
od Diallix
Ok.

Su s pocitacom neake problemy?

Re: Prosím o kontrolu - viz log z FRST

Odeslal: 14 Bře 2021 21:21
od vrchlab
Ne, nejsou, navíc mám pocit, že je rychlejší.
Díky moc.

Re: Prosím o kontrolu - viz log z FRST

Odeslal: 14 Bře 2021 21:22
od Diallix
V pohodicke :]]

Za malicko, aj na buduce.