Stránka 22

Re: Minidump

Odeslal: 09 Ún 2019 11:26
od Rudy
Zkuste odinstalovat a opětně nainstalovat grafický ovladač. Myš se fyzicky odpojuje, nebo ne?

Re: Minidump

Odeslal: 09 Ún 2019 12:12
od Dasbot
Rudy napsal:.... Myš se fyzicky odpojuje, nebo ne?
Nepostřehl jsem, že by se odpojila..zaměřím se na to.
Zvuky byly jen po startu a po instalaci gfx.driverů.
Udělám jak jste psal a ozvu se.
Zatím díkes moc za trpělivost ;-)

Re: Minidump

Odeslal: 09 Ún 2019 12:40
od Rudy
OK, zatím není zač!

Re: Minidump

Odeslal: 25 Ún 2019 09:03
od Dasbot
Zdravím, píšu, jak jsem slíbil ;-)
Tak po posledním update na verzi 1809 vypadá, že vše šlape jak má, jen mi příjde takový pomalejší. ( Videa na streamu se dost sekají, i na malé rozlišení )
Žádné zámrzy ani BSOD.
Ale to je asi stářím ntb :-)

Tak ještě jednou děkuji.

Re: Minidump

Odeslal: 25 Ún 2019 10:18
od Rudy
Můžete zkusit defragmentovat disk.

Re: Minidump

Odeslal: 13 Bře 2019 11:30
od Dasbot
Po čase opět zdravím, zfragmentováno, počištěno a zdá se, že holce šlape a stačí ji to.
Tak ještě jednou děkuji a mějte se ;-)

Re: Minidump

Odeslal: 13 Bře 2019 13:24
od Rudy
Vy též a nemáte zač! :)