Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 19 Pro 2017 16:17
od Kodlz
muzes odinstalovat MBAM.
melo by to byt vse.

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 19 Pro 2017 16:32
od misak35
Tak ti ještě jednou děkuji :-)

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 19 Pro 2017 16:37
od Kodlz
neni zac, rad jsem pomohl.
:closed: