Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 27 Črc 2017 18:59
od A.d.u.n.a.
Ať jsem hledala, jak jsem hledala, bohužel jsem to nikde tam nenašla. :-/

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 28 Črc 2017 08:19
od Kodlz
prosim zkus znovu pustit MBAM jestli to ukaze ten jeden soubor, jestli ne tak ho smazalo.

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 28 Črc 2017 22:34
od A.d.u.n.a.
Tak je to smazaný, při dalším spuštění to už nic nenašlo. :)

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 30 Črc 2017 20:55
od Kodlz
a jak se chova pc?

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 03 Srp 2017 05:32
od A.d.u.n.a.
Je to o něco lepší. Promazala jsem i plochu a odinstalovala některý zbytečný programy, který jsem nepoužívala, ale např. po zapnutí je stále docela pomalý (ale nevím, jestli je to i stářím ntb - asi 7 let). :-)

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 06 Srp 2017 20:09
od Kodlz
no tu uz se toho moc neda delat... preci jen pri 7 roku starem notasu.... asi by jsem zkusil dokoupit pamet. ale i tak nemuzes ocekavat nejake zazraky

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 07 Srp 2017 09:58
od Kodlz
Jak mas velky obsah souboru na plose? zkus to udrzovat do max 300MB( ale cim mene tim lepe),
popripade zredukovat programy spustene po startu ( Win+R -> msconfig -> Po spuštění, nebo v Ccleaneru Nástroje -> po Startu systému)
Celkove pak muzes vycistit pc pomoci Ccleaneru:
Cleaner/Čistič - vyčistí PC od nepotřebných souborů a vysypeš Koš

Registry - vyčistíš registry (před použitím doporučuji udělat jejich zálohu kterou CCleaner nabízí)
- čištění registru je třeba několikrát zopakovat !

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 08 Srp 2017 11:31
od A.d.u.n.a.
Vyčistila jsem pomocí Cleaneru, k tomu asi 3x ty registry (pak už to napsalo, že program nic nenalezl). A velikost plochy je zřejmě 499 bajtů, ale nevím, jestli jsem to našla správně, zdá se mi to nějak málo.. :-)

V tom "po spuštění" mám asi 6 programů (Avast, Malwarebytes, Java Platform SE Auto Updater, DefaultSettingsEXE Application, Catalyst Control Center a Microsoft Windows Operating System), ale nevím, jestli ještě něco z toho můžu vypnout. Takhle jak to je, jsem to našla.

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 09 Srp 2017 07:57
od JaRon
zaskocim:
malwarebytes a javu mozes kludne vypnut :)

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 16 Srp 2017 11:01
od A.d.u.n.a.
Díky, vypnula jsem. Noťas má pořád pomalejší start, ale ono už to asi lepší po těch letech nebude. :)

Re: Prosím o kontrolu. :)

Odeslal: 27 Pro 2017 22:11
od Kodlz
:closed: