Re: Aktivace WIN XP
Odeslal: 15 Črv 2017 16:58
Zdravím,
aby to u mě šlo normálně aktivovat, jen tam musím mít Service Pack 3. S dvojkou to nejde. U
originálního CD je SP2 a proto mi to nešlo.
Pavel Šimon
aby to u mě šlo normálně aktivovat, jen tam musím mít Service Pack 3. S dvojkou to nejde. U
originálního CD je SP2 a proto mi to nešlo.
Pavel Šimon