Stránka 22

Re: Preventivka

Odeslal: 01 Bře 2017 20:52
od badboy.majkl
Dneska jsem musel PC vrátit majitelovi. Nicméně příští týden se k němu ještě dostanu, takže to tam nastavím.

Všechno je jinak v naprostém pořádku. Taková rychlost, jakou to nyní jde sem ani nečekal.

Děkuji moc :) :worship:

Re: Preventivka

Odeslal: 02 Bře 2017 17:44
od Roli
badboy.majkl napsal:Děkuji moc :) :worship:
Není zač a :closed: